• Product Image

Etiketler: fiber optic kesici, fiber optik çubuk, fiber optik ek cigazı, fiber optik makas, fiber optik esnek, fiber optik kelepçe, fiber optik aleti, fiber optik kutu, fiber optik soket, fiber optik kumaş.

Lif Tipi Tek Modlu
Bağlayıcı Tipi Hibrid
Model numarası AUA-S2
köken CN (kökeni)
Marka adı AUA

Bir değerlendirme yazın

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

Ücretsiz kargo AUA-S2 yüksek hassasiyetli fiber optik kesici optik fiber füzyon cleaver, damlashatter dayanıklı çanta

₺256.28


Belirtimi


İlgili ürünler

Satış
Yüksek kaliteli CT-30 HS-30 SKL-6C SKL-8A Fiber Cleaver Blade CT30 CB-16 kesme bıçağı bıçakları 16 yüzü 48000-50000 kez ömür
Ürün detayları: Y önce Ou Satın al 1: şirket tarafından satılan tüm ürünler orijinal, doğrudan üreticinin depo tarafından teslim, kesinlikle emin olabilirsiniz. 2: bu dükkanın amacı: önce kalite ilkesine, önce hizmet, önce müşteri ve en iyi ürün,
₺90.45
Satış
1080 P HD TVI CVI AHD 4 Kanal Video Fiber Optik Medya Dönüştürücüler RS485 Veri 1080 p 960 p 720 p AHD CVI TVI HD CCTV
* Yeni varış * yüksek kalite ve yüksek performans, makul fiyatlandırma Coxial HD Video 1080 P TVI/CVI/AHD HD kameralar için, çalışma mesafesi kadar 20Km, çok modlu 0 ~ 300 metre ile uyumlu, iki yıl garanti! Destek kameraları: TVI: 1080 P (1920 × 1080), 960
₺691.96
Satış
3FE46541AAA G-010S-A GPON ONT SFP fiber modülü
Ödeme: emanet hizmeti Ödeme hakkında bazı sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 1. Ödeme tamamlamadan önce adresinizi iki kez kontrol edin. Herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız lütfen bize ulaşın. 2. Öğeniz sevk edildikten
₺451.51
Satış
50 adet/torba SC UPC Simplex modlu Fiber optik adaptör SC fiber optik çoğaltıcı SC Fiber flanş SC UPC konnektörü ücretsiz kargo
50 adet/torba SC UPC Simplex modu Fiber optik adaptör SC optik fiber çoğaltıcı SC Fiber flanş SC UPC bağlayıcı ücretsiz kargo Size en hızlı nakliyeyi sağlamak için size en iyi hizmeti verdiğimizden emin olmak için ürünlerimizin kalitesinin, malları elinize teslim etmenin
₺77.26
Satış
Fiber cleaver blade CT-20/30 DVP DVP-104/105 Nisshin CI-01 uygula Optik fiber soğuk pick up araçları 16 uçak bıçakları
Ptik fiber kesme bıçağı bıçakları 93 bir alman tungsten çelik malzeme Bıçak 60 derece 30000 kata kadar veya çok dönen bıçak yüzeyini kesin: delik pozisyonlu 16 basamak Kesme açısı: 0.3 derece Teng bin model CT-30, CT-30 a, CT-30 b, CT-32 CT-38,
₺45.15
Satış
KELUSHI 1mw Metal Fiber optik görsel hata bulucu kablo test cihazı güç ölçer kırmızı ışık kaynağı test toolwith 2.5mm konnektör
Görsel hata bulucu 5mw 2-3KM Fiber optik metal kırmızı lazer kablo test cihazı Fiber aracı 2.5mm FC/SC/ST adaptörü + 2 adet kol çekirdek Ürün parametreleri: Tipi: 5mW Dalga boyu: 650nm ± 20nm Çıkış gücü: Daha fazla 1mw Dinamik
₺58.34
Satış
SC APC 1X8 1X16 FTTH Fiber optik sıyırıcı PLC optik Splitter FBT optik çoğaltıcı Singlemode simpleks çelik boru
Özellikler * Mükemmel mekanik, küçük boy * Yüksek güvenilirlik * Düşük ekleme kaybı ve düşük polarizasyon bağımlı kaybı * Yüksek kanal sayımları * Mükemmel çevre kararlılığı ve yaygın olarak kullanılan * FTTx dağıtımları
₺60.38
Satış
3 In 1 FTTH Fiber optik alet kiti kauçuk yalıtımlı tel sıyırma pense + Kevlar makas + Miller CFS-2 Stripper kullanımı FTTH
3 In 1 ile FTTH Fiber optik alet kiti kauçuk yalıtımlı tel sıyırma pense + Kevlar makas + Miller CFS-2 striptizci kullanımı FTTH Ücretsiz kargo Size en hızlı nakliyeyi sağlamak için size en iyi hizmeti verdiğimizden emin olmak için ürünlerimizin kalitesinin, malları
₺114.95