• Product Image

Etiketler: azdent sıcak dönen elektrikli diş fırçası, barbie parti elbiseleri barbie elbiseleri, alcatel 10 1 lcd ekran dokunmatik ekranli, baofeng bf uv9r walkie talkie su geçirmez, case for xiaomi redmi 4x dima yermuzevich, celular xiaomi redimi note 10 lite global, adidas yeni sezon spor ayakkabı modelleri, cocuk ayakkabilari kiz cocuk moda prenses, bahar sonbahar pamuk bere şapka yenidoğan.

2 in 1 Mini RJ45 ağ Fiber optik kablo test cihazı-LED aydınlatma ile 70 ~ + 3dBm optik güç ölçer 800 ~ 1000nm Özellikler: 1.2 in 1 fonksiyonu: optik güç ölçer + RJ 45 ağ kablosu testi. 2.DIY kendini kalibrasyon: gerçek test göre kendi kendine test parametreleri gerekir. 3. Karanlık ortamlarda kolay muayene için küçük bir parlak LED aydınlatma ile donatılmış. 4. Dahili lityum pil: doğrudan şarj edilebilir ve şarj bankası ile kullanılabilir. 5.Support üç çeşit arayüz: FC arayüzü, SC arayüzü, ST arayüzü. Açıklama: 1. Kablo test fonksiyonu çalışma yöntemi: RJ45 test modunu açmak için 3 saniye boyunca uzun basın birim anahtarı, daha sonra RJ45 test modunu kapatmak için basın. 2. Dalga boyu 6 çeşit seçebilirsiniz: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm. 3. Kompakt boyut ve hafif, taşımak ve kullanmak için uygun. Özellikler: Ürün modeli: SG-86AM70 Renk: mavi Dalgaboyu aralığı: 800-1700 Bağlayıcı: FC/SC/ST Dedektör tipi: InGaAs Ölçüm aralığı: -70 ila + 3dBm Belirsizlik: ± 5% Standart dalga boyu (nm): 850 nm, 1300 nm, 1310nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm Ekran çözünürlüğü: doğrusal ekran, 0.1% logaritmik ekran: 0.01dBm Çalışma sıcaklığı: -10 ~ + 60 ° Depolama sıcaklığı: -25 ~ + 70 ° Otomatik kapanma süresi: 10 dak Güç kaynağı: 2x1.5V AAA pil (dahil değildir) Boyutu: 118x65x3 0mm/118x2.54x1.17in Ağırlık: 140g/4.9oz Paket bilgileri: Paket boyutu: 130x70x3 5mm/5.07x2.73x1.37in Paket ağırlığı: 263g/9.21oz Genel kutu paketi Paket içeriği: 1 x Fiber optik güç ölçer 1 x kordon 1 x seramik çekirdek gönder 1 x RJ 45 bağlantı noktası 1 x şarj kablosu 1 x ürün kılavuzu Not: 1. Manuel ölçüm nedeniyle 1-2mm hatalara izin verin. 2. Fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi, monitörler aynı kalibre edilmediğinden bilgisayar monitörünüzde biraz farklı görünebilir.

Connector FC/SC/ST
Size 118x65x30mm
Automatic shutdown time
Power supply 2 x 1.5V AAA Battery(not included)
Marka adı ACEHE
Weight 140g
Model numarası SG86AN70
Wavelength range 800-1700
Detector type InGaAs
köken CN (kökeni)

Bir değerlendirme yazın

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

2 in 1 Mini RJ45 ağ Fiber optik kablo test cihazı-70 ~ + 3dBm LED aydınlatma ile optik güç metre 800 ~ 1000nm

₺94.30


Belirtimi


İlgili ürünler

Satış
Modern dijital kablo uzunluğu ölçer 4 1/2 haneli ekran otomatik sıcaklık telafisi 20 önceden ayarlanmış tel göstergesi tüm güneş EM5812
All-sun EM5812 Modern dijital kablo uzunluğu ölçer 4 1/2 haneli ekran otomatik sıcaklık telafisi 20 önceden ayarlanmış tel göstergesi Not: paket içeriği pil dahil değildir. Biz çin Post Air tarafından parsel göndermek, politika parsel pil dahil olmamalıdır, Pil
₺854.70
Satış
HT106D/HT106B/HT106E çok fonksiyonlu elektrik soketi Test şebeke arıza denetleyicisi aracı gerilim metre çıkışı Test dedektörü voltmetre
HT106D/HT106B/HT106E çok fonksiyonlu elektrik soketi test cihazı şebeke arıza denetleyicisi aracı Özellikler: 1. 100% yepyeni ve kaliteli. 2. Elektrik soketi test cihazı-soketin doğru elektrik bağlantısının hızlı tespiti için gelişmiş soket test cihazı.
₺77.19
Satış
Devre kesici bulucu ağ koaksiyel kablo test cihazı RJ45/RJ12/RJ11 LAN kablo test cihazı koaksiyel kablo test cihazı
Ağ koaksiyel kablo test cihazı RJ45/RJ12/RJ11 LAN kablo test cihazı hattı bulucu bulma aracı Özellik: 1. Anti düşen, anti ışık tasarımı, yüksek ölçüm doğruluğu, istikrarlı performans, site inşaatı doğrultusunda daha fazla. 2. Otomatik tarama modu, ağ
₺64.22
Satış
ZPCT1806A çıkış soketi Test Cihazı Dedektörü Devre Polarite Gerilim Fişi Kesici İNGILTERE Toprak Sıfır Hattı Anahtarı Güvenlik Elektroskop
ZPCT1806A çıkış soketi test dedektörü devre polarite gerilim fiş kesici İngiltere zemin sıfır hattı anahtarı emniyet elektroskop Özellikler: 1. İyi performans: 220V-230V soketlerin kolay test edilmesi için tasarlanmış, basit ve sezgisel test, net ekran soketi
₺31.73
Satış
Prostormer temassız devre kesici bulucu indüksiyon test kalemi 15cm elektrikli aletler indüksiyon sensörü test cihazı kalem
Not: Bu ürünler uçak limitleri nedeniyle pilleri içermiyordu. Umarım anlayabilirsin! Teşekkürler! Talimatlar: İntegral yalıtım plastik contaları ile temassız elektrik kalemleri, elektrik çarpması tehlikesi olmadan elektriği
₺21.63
Satış
Otomotiv kısa ve açık devre bulucu test cihazı kablo tel Tracer ton hattı test tüm güneş ^ 1
Alıcı: 240*44mm Verici: 58*68mm Renk: siyah Malzeme: ABS Pil: 6F22 9V pil (dahil değildir) Paket listesi: 1 x otomotiv kısa ve açık bulucu verici 1 x otomotiv kısa ve açık bulucu alıcısı 1 x taşıma çantası 1
₺160.93
Satış
UNI-T UT683KIT RJ45 RJ11 test cihazı taşınabilir soket ağ Lan kablo tel izci devre kesici bulucu
Cihaz, verici ve alıcıdan oluşan akıllı bir tel izleyicidir, bu kit güçlü anti-girişim yeteneği ile tasarlanmıştır. Alıcı hedef kabloyu hızlı ve doğru bir şekilde bulabilir. Bu kit, açık, kısa, polariteyi otomatik olarak tanımlayabilir ve kablo arızasını hızlı bir
₺430.18
Satış
PC AGP PCI-E X16 çift amaçlı soket test cihazı ekran yani kartı test cihazı test cihazı ie kart teşhis aracı
body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; }
₺228.09